VIP spolupráce pro ženy 

 

Buď šťastná a naplněná žena, která každý den září, protože žije své poslání, dělá, co miluje a co jí přináší radost a těší se na každý další den. 

 

Dělej, co tě opravdu baví a naplňuje.

Pojď přinést světu své jedinečné dary a talenty.

Vydělávej peníze tím, že budeš tím, proč jsi tu. Naplno, autenticky, plně sama sebou.

Dopřej sobě i své rodině vše, po čem toužíte.

Víš, že když to jde ostatním, může to jít i tobě - tak si pro to pojď.

 • Chceš začít podnikat a brzdí tě strach?
  Z okolí, z neúspěchu, z toho, že ještě neumíš dost...?
 • Možná už podnikáš, ale nedaří se podle tvých představ, nebo sae chceš přirozeně posouvat...
 • Chceš se posunout dál, naučit se pracovat s bloky a přesvědčeními, které tě zbytečně limitují a brání ti se mít lépe?
 • Klesá ti při kampaních energie a uvítáš energetickou podporu a parťačku, která ti energii bude držet?
 • Chceš tvořit v radostli, flow, umět se napojit na intuici a díky tomu pozvednout svůj život i své podnikání?
 • Uvědomuješ si, že na podnikání je třeba pracovat, že se to neděje samo...?

Jsi připravena stát se nejlepší možnou verzí sama sebe?

Představ si, že...
 
 
- máš skvěle vydělávající podnikání a zároveň dost prostoru pro sebe i rodinu

- ideální klienti k tobě proudí a tobě se s nimi skvěle pracuje
- tvoříš v plném flow a v radosti

- umíš spolehlivě pracovat se svými strachy a bloky
- napojuješ se na svou intuici a necháváš se jí vést 
- tvé podnikání je pro tebe zdrojem radosti i skvělého příjmu

 

 

Vím, že tohle vše je reálné. Vidím v každé klientce její velký potenciál, její dary - mnohdy mnohem dříve, než je vidí ona sama.

 

Mám dar nacítit se na ni i na její podnikatelské téma a vypíchnout tam ty hlavní body, díky kterým se celé její podnikání změní v radost a hojnost.

 

Zaměříme se společně na strachy, limitující přesvědčení, bloky, stejně jako na práci s energií, tvými dary, napojení na tvou intuici a tvorbu v plném flow.

Společně vytvoříme cestu pro tvé podnikání i pro tvůj radostnější život.

 

Nebudeš na to sama, budeš mít pro sebe moji plnou podporu.

 

Podpořím tě také technikami NLP koučinku, kdy se zbavíš všeho, co ti v podvědomí už neslouží, co ti blokuje tvé úspěchy, hojnost, vysněné klienty - a nastavíme to tak, aby ti to přinášelo vše, po čem toužíš.

 

Co kdybys konečně mohla tvořit své podnikání v radosti a naplnění? 

Jak by pak tvůj den vypadal? Kdyby to krásně šlapalo...

Jak by ses odměnila? 

Jak bys prožívala čas se svými dětmi? 

Jak by ses cítila?

Mám pro tebe naprosto jedinečnou formu vedení a podpory. Zcela novou podobu spolupráce v kombinaci s hlubokou prací NLP koučinku.

Proč tě mám provázet zrovna já?

✅ Podnikám už 7 let

✅ Podnikám offline i online

 ✅ Prošla jsem (a stále procházím) podnikatelskými kurzy a mentorinky u skvělých úspěšných českých žen, jako jsou Lucie Harnošová, Poli Ševčíková, Jana Francová, Tereza Kassasová, Stáňa Stiborová a další...

✅ Neustále se vzdělávám - například aktuálně procházím ročním členstvím "Evoluce poslání" pod vedením úspěšné české podnikatelky Lucie Harnošové a na podzim jsem  dokončila další akreditovaný kurz MŠMT "Kouč osobního rozvoje"

✅ mám certifikaci jako NLP koučka - a tedy ti pomohu nastavit i tvé podvědomí na úspěch (a to je v kombinaci se znalostí podnikatelských strategií a nastavením funkčních kroků opravdu fenomenální)

✅ mám cit pro detail, ale i dar "jasnocítění" (prostě cítím víc) vidím skulinky, souvislosti, dokážu vám tedy maximálně pomoci a posunout vás vpřed

 

 Před spoluprací s Pavlou jsem absolvovala několik podnikatelských strategických kurzů, ale byla to jen teorie, kdežto Pavla teprve tomu dodala spirit, náboj a tu energii - a držela mě, i když jsem si myslela, že to nemá cenu...Jsem moc vděčná, že jsem do toho šla. Děkuji.

 

Míša

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Milá Pavli, děkuji za společný čas díky Tvému koučinku. Bylo to jemné, přitom silné a naučila jsem se něco nového, co jsem začala aplikovat do života. Povedlo se uvolnit jednu konkrétní situaci, která mne tížila. Ještě pár dní se mnou vše pracovalo a bylo to nenásilné, příjemné, i hluboké. Cítila jsem se příjemně a opečovaně. Určitě Tě mohu doporučit ostatním.
Míša Krafková
Koučování s Pavlou pro mě bylo netradičním zážitkem. Vnímá citlivě potřeby klienta, i ty,o nichž klient ještě neví a dává zajímavé, směřující otázky, které dodávají nadhled. Zároveň umí nabídnout techniky NLP, které jdou využít podstatě kdekoliv a jsou účinné. Pavla mi pomohla nasměrovat, zklidnit mysl a uklidit si tak trochu v hlavě:)
Jana Srncová

Dovol si nebýt na to sama. Dovol si energetickou i podnikatelskou intenzivní podporu a konečně vykroč na cestu úspěchu.

 

Mám pro tebe intenzivní plnou podporu v mojí energii:

VIP intenzivní spolupráce

koučinkovp-mentoringový program pro ženy - INDIVIDUÁLNÍ a velmi INTENZIVNÍ péče jen pro tebe 

8x 60 minut privátní zoom jen ty a já - dohromady tedy 8 privátních konzultací jen pro tebe - jsi tu jen ty a já, nikdo další, takže můžeš řešit naprosto cokoliv - a potkáváme se tedy každý druhý týden, což je maximálně podporující (a ještě máš čas vždy na plnění úkolů do dalšího setkání) - v hodnotě 16 000 Kč

soukromá podpora na messengeru  - když cokoliv řešíš, můžeš mi napsat nebo poslat hlasovku (odpovídám vždy každý týden) - v hodnotě 4 700 Kč

✅ Vstup do klubu "Tvé autentické mama podnikání"po celou dobu intenzivní spolupráce (tedy v ceně i další zoomy, tréninky, návody, vizualizace a další...) - v hodnotě 6 600 Kč

záznam z každého setkání (nemusíš si tak dělat poznámky a zapisovat si, vše ti pošlu a kdykoliv se k tomu můžeš vracet)

✅ energetická podpora (například v kampani)

Naskočit můžeš kdykoliv 🙂 Délka spolupráce je 4 měsíce.

Společně to rozjedeme!

27 300 Kč

Cena  17 777 Kč 

nebo 4x 4 500 Kč

...Máte moc hezkou energii a jsem ráda, že jsem do toho s Vámi šla...

Moc děkuji Pavlo za to, co děláte, máte moc hezkou energii a jsem ráda, že jsem do toho s Vámi šla. Dělá mi velkou radost, že už je pro nás maminky podnikatelky dostupná taková podpora a nesetkává se člověk jenom s pochybami okolí. Ale má na koho se obrátit, kde hledat porozumění, pomoc a podporu v realizaci svých snů a přání.
Helena HurníkováMáma na křižovatce
Já s potěšením píšu tuto referenci, protože jsem dlouho váhala, zda se vůbec o koučink hlásit a "vyhodit tolik peněz" za něco, co mi třeba vůbec nepomůže a ani nevím zda je to pro mě a co od toho čekat. Pavli je naprosto úžasný, veselý člověk, který svou energii předává i online. Z našich rozhovorů jsem fungovala ještě x dní potom a rozhodně to nebyli vyhozené peníze. Bylo mi to přínosem jak v podnikatelském, tak osobním životě. Věřím a doufám, že to nebyla naše jednorázová spolupráce a že se ještě setkáme. Byl to moc příjemný čas. Děkuji Kristýna
Kristýna Fadrnámáma na mateřské, podnikatelka

Proč používám NLP a jak vám může pomoci zrovna v podnikání?

Pracuje s myslí, bourá limity, strachy (být vidět, jít do akce) - díky NLP se to vše rozpuští jako pára nad hrncem. Nastavuje nová přesvědčení a maže ta stará. Najednou si věříte, umíte lépe komunikovat, vystupovat. Nastavujete si v podvědomí své cíle a vize, za kterými pak jdete. Dosahujete jich (a to mnohem snadněji a rychleji, než kdybyste to zkoušely samotné). 

Nastavíte si svůj mindset a tím poroste vaše podnikání. Je to tak jednoduché, ale přitom účinné. 

"Moc ti děkuju za těch pět týdnů, neskutečně se to začalo hýbat, všechno funfguje, běží. Jsem ráda, že jsem měla základ z podnikatelského kurzu, ale teprve tys tomu dala ten správný směr. Spirit. A konečně to vše zacvaklo a dává to smysl. Teď už pofrčím."
Míša Novotná
Pomáhá mi tvé naslouchání a tvé otázky. Vždy si během rozhovoru ujasním, na co se soustředit další týden, ujasnění si priorit a také naznačení toho finančního plánu. Uvědomila jsem si reálná fakta, co mohu očekávat, pokud chci být soběstačná a co pro to musím udělat. Děkuji, že nasloucháš, konverzace s Tebou je velmi příjemná, tvé vedení je jemné a mě opravdu vyhovuje.
Lucie Stránská
S Pavlou jsem začala spolupracovat díky AŽP, kdy jsem se jako máma 3malých dětí přihlásila do jejího programu pro podporu podnikání s dětmi. Vnímala jsem, že podnikáni s dětmi je odlišné a mnohdy velmi náročné. Potřebovala jsem podporu a pohled zvenku od někoho zkušeného. Pavla byla na konzultacích vždy pozitivně naladěná, plná energie a nadšení, které uměla předávat. Takže já oceňuji její podporu především v mindsetovych záležitostech. Pomáhala mi také zorientovat se v on-line terénu, doporučila pár zajímavých skupin a dobrých rad. Podpořila mě také na začátku mé kampaně, kde jsem teprve sbírala své první zkušenosti. Věřila v můj projekt a předala mi to, že i s dětmi lze uskutečňovat své vize, i když to nejde rychle. Pavli, díky
Gita Antonová

Dovol si nebýt na to už sama. 

Dovol si nasát esenci úspěchu, změnit mindset a jít do dalšího patra.

Dovol si posunout se konečně ke svým cílům a neplácat se v tom zbytečně a bez výsledků.

Dovol si hlubokou práci uvnitř i zvenčí - ruku v ruce to pak tvoří ty naše vysněné výsledky.

 

 

Můžeme mít opravdu vše - funkční podnikání, spokojenou a fungující rodinu, zázemí, čas na sebe a své koníčky...

 

Jen se rozhodnout a jít si pro to.

 

 

Je skvělé mít "za zády" někoho, kdo vás podporuje, na koho se můžete obrátit.... Je to skvělé, co děláte. 

Je skvělé mít "za zády" někoho, kdo vás podporuje, na koho se můžete obrátit. A když nevím, tak zase naopak vím, že se spolu za nějaký čas uvidíme a budu to moci probrat. Cítím podporu a pomoc, když něco nevím, nejsem si jistá, mám pochybnosti. Je to skvělé, co děláte. Má to smysl a my maminky podnikatelky se cítíme lépe:-)
Helena Hurníková
 • můžeš se v tom několik dalších měsíců plácat stále sama
 • tlačit na sebe, stresovat se a doufat, že se to konečně samo zlomí
 • kupovat další kurzy a zkoušet to zase znovu a znovu sama
 • nebo nakonec třeba i celé podnikání vzdát (i to se stává)...

A nebo můžeš...

Nebýt na to už konečně sama

Na podnikání nemusíme být samy. Nech si pomoci, nech se vést, přijď si pro maximální podporu. 

Konečně se posunout

Dovol si konečně jít do smysluplné akce.

Nechat sebe i své dary konečně zazářit

Máš na to, jsi jedinečná, tak si pojď pro to, co je tvé.

Došla jsi až sem, tak tě možná napadají nějaké otázky?

Co když ještě vůbec neznám postupy a strategie podnikání?

Společně nastavíme vše od začátku a ty se tak nebudeš muset v ničem plácat sama.

Jak moc časově náročný každý program je?

Je to přizpůsobeno tobě a tvému rytmu, tvým možnostem. Data setkání na zoomu domlouváme vždy předem, úkoly a kroky, které si stanovíme, si pak plníš dle svých možností. Co se týče mojí podpory na facebooku nebo na messengeru ve VIP verzi, můžeš využívat také dle tvých možností a potřeb celý první měsíc.

Nemůžu se rozhodnout, která forma je pro mě aktuálně lepší. Co teď?

Nevadí, klidně si rezervuj úvodní hovor, který je úplně zdarma, a můžeme to tam probrat 🙂 Odkaz máš níže.