Srdečně vás zvu na minikurz zdarma:

Nechci se po mateřské vracet do práce.

Co dál? Jak najít své téma podnikání?

od 11. do 13.dubna 2023
vždy v 10:00 hodin

Co vás čeká v minikurzu:

Jsem máma, chci podnikat. Ale v čem? Jak mám vědět, v čem chci podnikat? Nic pořádně neumím. Nejsem v ničem dobrá. Nic mi pořádně nejde a v ničem nevynikám.

A nebo naopak mi jde vše, baví mě tolik věcí, jak vybrat tu správnou? Co ze svých dovedností mám přetavit do podnikání, abych tím mohla vydělávat? 

Co budeme řešit?

 • Moje silné stránky a co vlastně umím
  V prvním kroku se podíváme blíže na všechny vaše silné stránky, dovednosti a také na to, co by mohlo být zrovna tím vaším směrem.
 • Moje slabé stránky a co opravdu není má cesta
  Nemusíme umět ani dělat vše. Proto se v tomto bodu stanovíme, co už je za hranicí našich kompetencí a ochoty dělat. Ač se to možná nezdá, je to velmi důležitý bod!
 • Moje strachy
  Strach je přirozený. Bojí se každý - ale každý něčeho jiného. Jen je důležité nenechat se tím strachem zastavit. Naučíme se, jak na to.
 • První krok
  Ještě dnes udělej první krok ke svému snu. Navedu vás na cestu, na jejímž konci na vás může čekat cíl v podobě vlastního úspěšného podnikání.

Kdo jsem a co vám mohu předat?

Pavla Chlupová

Jsem máma dvou malých dětí, která během mateřské rozjela několik úspěšných podnikatelských projektů a rozhodla se tak, že tohle je moje cesta, že chci pomáhat ženám na mateřské se začátky podnikání. Ať už po technické stránce, kdy mohu začínajícím podnikatelkám vytvořit web, napsat texty na blog, zajistit administrativní chod podnikání, nebo jako NLP koučka, kdy pomohu dosáhnout jejich stanovených cílů a odstranit bloky, které jim v úspěchu brání.

Najdi své téma a začni vydělávat tím, co umíš a co tě baví, třeba hned.

 

 

Jak bude minikurz probíhat? 

Poznáváme sebe a své talenty

První den se sejdeme živě v uzavřené skupině, kde bude celý minikurz probíhat. Posvítíme si na silné a slabé stránky a každá si ujasníte své možnosti, v čem byste mohly podnikat a jakým směrem vůbec jít nechcete - protože je důležité vědět i to, co pro mě není, na co nemám talent ani chuť.

Překonáváme překážky

Zde vás bude čekat nejen cvičení na odhalení strachů a bloků, ale i možnosti, jak se jich zbavit. Aby vám nic nebránilo jít si za svými sny.

Závěrečná oslava a první krok

Nasměruji vás k prvnímu kroku vašeho podnikání a oslavíme to, co jste se naučily. Protože oslav není nikdy dost a tenhle krok si to opravdu zaslouží! 🙂 Plus zde bude jedna mocná technika na plnění přání!!

Zadejte svůj e-mail a zajistěte si místo na minikurzu: