Ateliér podnikání ✨

Aneb vymaluj si své podnikání k obrazu svému 🙂

Květen - červen 2024

Intenzivní skupinový koučinkový program na 4 týdny pro 3 - 5 žen.

Tvůj projekt tě baví, všichni píšou, jak je to super, co děláš, ale moc platících zákazníků nemáš?

Chceš pro svůj projekt větší rozjezd, rozšíření, zvětšení komunity...?

Chceš získat pravidelný příliv klientů?

Řešíš, jak to časově skloubit a nezbláznit se z toho? Děti, podnikání, vzdělávání, domácnost...

Chceš, aby to už prostě všechno v klidu a pohodě fungovalo? Pravidelní zákazníci, nové objednávky, navyšující se příjem...?

 

 

 • Myslela sis, že když projdeš podnikatelským kurzem, podnikání se naučíš a vše pak samo pofrčí.
 • Místo toho ale tvé podnikání stagnuje, výsledky nejsou takové, jaké by sis přála...
 • Doma už cítíš tlak, kdy teda konečně začneš vydělávat? Kdy se aspoň vrátí to, co jsi do toho vložila?
 • Už fakt nevíš, co máš dělat, aby se to zlomilo...

Chápu tvou velkou snahu uspět, tvou touhu dělat to, co miluješ, co tě naplňuje a ještě ti vydělává ty tvé vysněné částky

Ale taky vím, že to není snadný - uspět, prorazit.

Zvlášť, když jsi na to sama a nemáš nikoho, kdo by ti pomohl. Vedl tě, nasměroval, povzbudil tě...

Zaměříme se společně na tvé podnikání tak, aby ti přinášelo úspěch a hojnost, radost a naplnění. Celkovou spokojenost a posuny.

Čeká nás společná energetická práce i konkrétní akční kroky.

Koučink i mentoring - spojení těchto dvou oblastí přináší maximální a okamžité výsledky.

Vstup do světa, kde se posouváme společně a stále kupředu.

💫 Představ si, jak se každé ráno budíš a s nadšením se pouštíš do práce, která tě tolik naplňuje. Přes noc ti na účtu přistálo několik nových objednávek, peníze proudí pravidelně  - díky perfektně nastavenému a vybudovanému podnikání. Navíc tě dnes čekají tvé úžasné klientky, které se tě nemohou dočkat a ty víš, jak se jim díky tobě opět uleví. Jak jim pomůžeš.

Nemusíš se strachovat o výdělky, nemusíš se strachovat, jak vše zaplatíš, vyděláváš dost na to, abys konečně žila svůj život snů. Díky své práci máš čas na sebe, své koníčky, kdykoliv se můžeš věnovat dětem a nemusíš řešit, kde vzít čas a peníze na společné zážitky.

Tvé klientky jsou nadšené z toho, co pro ně děláš, a stále tě doporučují dál. Tvá komunita se rozšiřuje a tvé výdělky se stále zvyšují...💫

Sen? Nereálné? Ale kdepak. Stačí se na to zaměřit a správně si to nastavit. A začátek je u nás samotných, v naší mysli a energii.

Mám pro tebe jedinečnou formu podpory a spolupráce: 

 • Je to tu, stačí si pro to jít.
 • Společně budeme tvořit cestu pro tvé podnikání.
 • Půjdeme energetickou cestou, do hloubky, díky tomu tě čekají obrovské posuny.
 • Půjdeme ale také praktickoufunkční podnikatelskou cestou
 • Budeš mít jasné akční kroky, které můžeš ihned aplikovat do praxe a začít díky nim posouvat své podnikání
 • Nebudeš na to sama, budeš mít kolem sebe moji plnou podporu i podporu dalších žen.
 • Pomocí koučinku i mentoringu tě maximálně podpořím a posuneš se raketově kupředu.

 

  Síla sdílení je mocná - obzvlášť v ženské komunitě. 

 

 

Co v programu získáš...?

 • Bezpečný prostor, kde se nemusíš bát cokoliv sdílet
 • Hluboké cesty na míru dané skupině (léčení rodové linie, vnitřního dítěte, napojení na dary duše a další...)
  vždy se ukáže, která skupina co zrovna potřebuje
 • 3x vedený koučink pro každou zúčastněnou ženu
 • 1x ART koučink
  dopřej si tento jedinečný zážitek a pozvedni své podnikání na novou úroveň
 • Prostor plný pochopení, inspirace, motivace a posunů
 • Ujasnění svého záměru, své vize
 • Propojení s jedinečnou komunitou stejně naladěných žen
  a třeba i nová přátelství...?

Koučink, ART koučink, mentoring, osobní přístup, hluboká práce (například i léčení rodové linie, vnitřního dítěte, dary duše a další - co se v konkrétní skupině ukáže jako potřebné - vždy se poskládá ta pravá skupina pro maximální posuny každé zúčastněné). A to vše doplněno praktickými kroky pro podnikání také zvenčí.

 

Vnitřní i vnější práce dohromady podpoří a nastartuje maximálně vaše podnikání.

V čem pomáhá koučink a spolupráce se mnou?

Nezachraňuji, ale posouvám tě, pomáhám, aby sis stoupla sama za sebe. Nepřebírám zodpovědnost za tvůj život na sebe, ale díky svým darům tě dokážu navést na funkčníspolehlivou cestu.

Nejsem klasická koučka, jdu mnohem dál, umím ti pomoci změnit zaseklé vzorce a nefunkční přesvědčení ve tvém podvědomí, naslouchám ti a za tvými slovy energeticky cítím mnohem víc, než co je řečeno - což mi pomáhá tě skutečně a reálně posouvat dál

Jdu energeticky do hloubky, díky mé schopnosti nacítění a "jasnocítění" často poznám, co neladí, proč něco nefunguje a jak to změnit.

Umím se vcítit jak do klientek, tak do jejich podnikání, najít a vypíchnout ten důležitý detail, který jim uniká a pomoci jim nastavit novou cestu, po níž mohou konečně dosáhnout toho, o čem zatím jen snily. Používám jak techniky koučinku a NLP koučinku, tak i své dary jasnocítění a intuice. 

"...ujasnila jsem si spoustu věcí, které mi do té doby jen zmateně vířily hlavou. Ateliér můžu rozhodně doporučit každé ženě, která v rámci svého podnikání řeší nějakou nesnáz nebo se chce ve svém podnikání posunout..."

Pokud bych měla Podnikatelský ateliér vystihnout jedním slovem, bylo by to slovo PÉČE. Laskavá, jemná, podporující péče, kterou jsme dostaly nejen během pravidelných setkání, ale i v podobě technik ve facebookové skupině, díky kterým jsem mohla jít hlouběji do svého nitra. S pomocí Pavly jsem si každý týden nastavila kroky a dílčí cíle. V dalších dnech jsem pak měla daleko větší motivaci tyto kroky udělat, než kdybych o nich jen přemýšlela o samotě. Na mé otázky jsem se díky Pavle dokázala podívat víc z nadhledu a už tím, že jsem o nich mluvila nahlas, mi začaly přicházet odpovědi, ujasnila jsem si spoustu věcí, které mi do té doby jen zmateně vířily hlavou. Skvělé bylo slyšet názor i od ostatních žen ve skupině. Ateliér můžu rozhodně doporučit každé ženě, která v rámci svého podnikání řeší nějakou nesnáz nebo se chce ve svém podnikání posunout.
Kateřina Sedláčková Králová
Je skvělé mít "za zády" někoho, kdo vás podporuje, na koho se můžete obrátit. A když nevím, tak zase naopak vím, že se spolu za nějaký čas uvidíme a budu to moci probrat. Cítím podporu a pomoc, když něco nevím, nejsem si jistá, mám pochybnosti. Je to skvělé, co děláte. Má to smysl a my maminky podnikatelky se cítíme lépe:-)
Helena Hurníková
Moc ti děkuju za těch pět týdnů intenzivní spolupráce, neskutečně se to začalo hýbat, všechno funfguje, běží. Jsem ráda, že jsem měla základ z podnikatelského kurzu, ale teprve tys tomu dala ten správný směr. Spirit. A konečně to vše zacvaklo a dává to smysl. Teď už v podnikání pofrčím.
Míša Hlubučková

Jaké by to bylo, konečně to zažít? Úspěch, peníze, seberealizaci, podporu...?

Mít přesně ty klienty, které chceš, po kterých toužíš. Jací by byli?

Kdyby se to konečně zlomilo a tys zažila, jaké to je, mít úspěšnou kampaň.

Konečně vydělat víc, než jen sotva na náklady.

Co by to znamenalo pro tvůj život, kdybys měla více času pro sebe a své blízké? Tvé podnikání by bylo tak efektivní a prosperující, že by sis mohla dovolit více volnarelaxace...

Proč se mnou?

✅ Podnikám 7 let (offline i online formou)

✅ Za poslední rok, kdy se věnuji koučinku, jsem provedla již desítky žen na cestě za lepším životem i podnikáním a s vděčností sleduji, jak další a další stále přibývají

✅ Prošla jsem a pravidelně procházím podnikatelskými a osobnostně-rozvojovými kurzy a mentorinky u skvělých úspěšných českých žen a můžu, jako jsou Lucie Harnošová, Poli Ševčíková, Jana Francová, Tereza Kassasová, Stáňa Stiborová, Pavel Říha a další...

✅ Neustále se vzdělávám a ročně investuji do svého vzdělání skutečně vysoké částky - například na podzim jsem vstoupila do ročního členství "Evoluce poslání" pod vedením úspěšné české podnikatelky Lucie Harnošové a také dokončila akreditovaný kurz MŠMT "Kouč osobního rozvoje"

✅ Mám také certifikaci jako NLP koučka - a tedy ti pomohu nastavit i tvé podvědomí na úspěch (a to je v kombinaci se znalostí podnikatelských strategií a nastavením funkčních kroků opravdu fenomenální)

✅ Mám cit pro detail, mám dar jasnocítění, vidím skulinky, souvislosti, vidím do hloubky a "za oponu" - dokážu vám pomoci z nadhledu nejen díky svým získaným znalostem, ale i zkušenostem v podnikání mém i mých klientek

Jak to bude probíhat?

Živá setkání každý týden po celý měsíc

Potkáme se na zoomu vždy celá skupina

Prostor pro každou ženu zvlášť - formou hotseats

Každá dostanete prostoru tolik, kolik budete potřebovat.

Po každém setkání jasné akční kroky

Vše společně vytvoříme na setkání. Aby každá šla rovnou kupředu a nestála na místě.

BONUS - ART koučink

Skupinový art koučink jako bonus pro vás!

Uzavřená FB skupina pro ještě větší podporu

V ní se můžeš kdykoliv na cokoliv zeptat, nechat se podpořit jak ode mě, tak od ostatních účastnic - a nebýt na svou situaci sama.

Zavři oči a představ si, jak se setkáváš se skupinou stejně nadšených podnikatelek jako jsi ty, které tě inspirují a motivují k dalšímu rozvoji a růstu. Vždy se na tato setkání těšíš, protože víš, že jste na stejné vlně, že se zase posuneš.

 

Pociť, jak je úžasné mít čas na intenzivní práci na svém podnikání bez toho, abys se musela obávat, že na něco zapomeneš nebo že něco zanedbáš. Máš přehled, vše más zorganizováno a všechno má svůj čas a místo.

 

Vždy dostaneš nejen energetickou podporu, ale i konkrétní akční kroky, co dělat v daném týdnu.

 

Představ si, jaký pocit tě zaplaví, když uvidíš, že tvé podnikání rosteprosperuje. Tvé nápady se mění v realitu a ty vidíš konkrétní výsledky své práce.

 

Dopřej si celý měsíc této jedinečné podpory, koučinku a mentoringu v kruhu dalších podnikatelek a posuň se konečně kupředu.

3x zoom koučink a 1x ART koučink

Dopřej si maximální posuny díky vedenému koučinku s použitím NLP technik a také ART koučinku. Vše v hodnotě 9 000 Kč

uzavřená FB skupina a moje péče v ní

v hodnotě 4 000 Kč

Energetické cesty

cena nevyčíslitelná

Celková cena měsíčního členství je tedy bezmála 13 000 Kč...

Nyní za tento běh programu můžeš zaplatit jen

3 500 Kč

Už jsme začaly, ale můžeš se k nám ještě přidat!

Se slevou 25% - stačí zadat přiobjednávce kód "MAMAPODNIKATELKA25"

První setkání je za námi - Využij tedy ještě další tři setkání a hlavně závěrečný ART koučink.

Datum prvního setkání 15.května v 10:00 - budou i záznamy.