Odstartuj své podnikání během 30 dnů

Jsi máma na mateřské, co si chce během ní rozjet úspěšné podnikání? 

Nechceš se po skončení rodičovské vracet do práce? 

Neumíš úplně správně vše technicky nastavit a budeš ráda, když tě to někdo naučí?

Uvítáš i strategické tipy a postupy?

A ještě k tomu i vnitřní motivaci, podporu a NLP koučink?

A hlavně - jistotu, podporu, jasné kroky k cíli?

 

 

Není to jen další kurz plný teorie. Je to vedení a podpora každé z vás jako jednotlivce. Individuální přístup, řešení tvého konkrétního projektu a postupu, které se hodí přímo pro tebe.

 

 

Celou tuto cestu - od začátku podnikání na mateřské, nastavení webu, automatizace prodeje, technických věcí, včetně účasti v mentoringových programech, jsem již několikrát prošla, a proto vám teď ráda vše předám, naučím, ukážu.

Naučím vás nastavit si vše, co potřebujete na samém začátku podnikání. Provedu Vás tím nejtěžším, pomohu získat první publikum, pomihu nastavit technické procesy, budu vás provázet vším, co jsem se za ty roky naučila, pomohu vytvořit první online produkty k prodeji.

ještě vás podpořím technikami NLP koučinku, které jsou velmi mocné a účinné a dokáží vás přesně nastavit a nasměrovat k úspěchu. Budu vám k dispozici celý měsíc, během kterého položíte základy svému úspěšnému podnikání.

 

Potřebuješ pomoci od samého začátku?

Nejsi úplně technický typ, nebo je to část, která tě prostě nebaví? 

Nemáš čas na nějaké hraní, zkoušení, chceš jít najisto a začít co nejdříve vydělávat?

Bez omáčky, bez zbytečných přešlapů? Nemůžeš si dovolit dalších několik let pomalu budovat byznys, ale potřebuješ vydělávat co nejdříve? 

Budeš ráda za podporu během začátků, kdy prostě úplně nevíš, co a jak?

Jsi už trochu přehlcená ze všech těch návodů, kurzů, strategií, které všude vidíš? 

Nevíš, čemu věřit, co udělat a co raději nedělat, a taky raději neděláš nic?

Chceš se vyvarovat zbytečných přešlapů a začátečnických chyb?

Potřebuješ i podporu psychickou, rady, tipy na rozjezd od zkušené podnikatelky? Podporu během celého startu podnikání?

 

 

Jak nastavit a rozjet své podnikání

(prostě a jednoduše)

 

 • Nastavíme tvou hlavu na úspěch
  Pomocí technik NLP koučinku společně s každou z vás objevíme vaše bloky a nastavení mysli, která by vám v úspěchu mohla bránit. Začneme se jich postupně zbavovat, nastavíme si cíle i kroky, kterými jich postupně můžete dosahovat.
 • Reálně odstartuješ své podnikání
  Začneš fungovat na sociálních sítích, získávat a budovat komunitu.
 • Design, logo, brandové barvy
  Vymyslíme společně tak, aby ladily s tebou, tvým nastavením, tématem. Vytvoříme si logo, cover foto, a další.
 • První produkty
  Vymyslíme společně produkty, které budou ladit s tebou i tvým tématem. Začneme tvořit první online produkty - a vypustíme do světa první vlaštovky.
 • Vytvoříme podnikatelský plán
  Plán kroků si vytvoříme na tři měsíce dopředu, zahrneme do něj možnosti strategií, které v online aktuálně fungují.
 • Web
  Ukážeme si, jak na nejjednodušší funkční web (návod ti zůstává, takže pokud nechceš web spouštět ihned, můžeš si ho vytvořit sama později.)

Reference

Ráda bych poděkovala Pavle za její profesionální a milý přístup. Spolupráce s ní byla bezproblémová, navíc velmi rychlá a komunikace moc příjemná. Je to opravdu profesionálka!
Petra Hanywww.hanydekorace.cz
Děkuju Pavlínce za rychlý a profesionální přístup. Našla mi chybičky na webu, které nevidělo spousta lidí před ní. Můžu jen doporučit.
Renata Barnaiwww.renatabarnai.cz/

Potřebné informace do začátku na jednom místě

Předám ti vše, co jsem se během těch téměř šesti let naučila a co mi pomohlo k úspěchu. Každá jsme jiná, vyhovuje nám něco jiného, proto budeš mít na výběr a sama si zvolíš cestu, kterou se vydáš. Ráda ti budu průvodkyní.

Technicky, mindsetově i strategicky k úspěšnému podnikání

Netuším, jestli existuje podobný kurz, ale stojím si za tím, že tě naučím vše důležité, co potřebuješ pro start úspěšného podnikání - a to jak technicky, strategicky, tak i nastavením své hlavy. Vše na jednom místě. A bez přehlcení.

Žádný další kurz plný teorie.

Je to opravdu vedení a podpora každé z vás jednotlivě a přitom dohromady ve skupině - podpora komunity žen, které jsou na tom stejně či podobně, jako ty. A já vás svými zkušenostmi maximálně podpořím a povedu k vašemu cíli. Všechny.

Podnikala jsem jen offline pět let, ale přestalo mi to dávat smysl...

Původně jsem měla v plánu, že si na mateřské rozjedu svou vlastní svatební agenturu a díky tomu už se nebudu muset vracet do práce. Povedlo se mi agenturu rozjet, ale během pěti let, kdy jsem ji provozovala (a musím říct, že úspěšně), přišlo tak trochu vyhoření. Možná to bylo i dobou covidu, kdy najednou svatby byly omezené a jistota výdělku v offline světě se najednou snížila... A možná taky tím, že jsem nechtěla už trávit víkendy na svatbách místo času s manželem a dětmi.

Najednou mi to nějak přestalo dávat smysl. Vadilo mi i to, že jsem opět vyměňovala svůj čas za peníze (jako v zaměstnání, a to jsem přece nechtěla) - a hlavně jsem to už nedokázala skloubit časově, dvě malé děti a nulové hlídání, manžel na služebkách - to nešlo s organizací velkých svateb moc dohromady. 

Jenže co teď, rodičovská mi za chvíli končí, přece nepůjdu do práce? To jsem nechtěla, proto jsem přece začala podnikat! Překonám to a budu se věnovat svatbám? I když už cítím, že to není ono? Nebo co já vlastně budu dělat? 

Trvalo, než jsem si ujasnila spoustu věcí, prošla jsem několika kurzy (studovala jsem stále během těch šesti let) - ať už osobního rozvoje, kurzy podnikání či mentoringovými programy, investovala do sebe statisícové částky - a pak se vše poskládalo. A když jsem vypustila své první online produkty, do měsíce jsem byla na výdělcích přes 33 000 Kč (za cca 3  hodiny práce denně, protože mám dvě malé děti). Ano, není to zas tolik, a můj cíl byl o dost vyšší, ale na první měsíc, s úplně novým produktem a s dětmi, bez hlídání, jsem byla opravdu spokojená. Stačil na to jeden měsíc! A měla jsem vyšší výdělky, než kdy dříve v zaměstnání, kde jsem před mateřskou trávila 9 hodin denně.

Začínala jsem v novém oboru, úplně od začátku, měla jsem jen své zkušenosti a znalosti. A během prvního měsíce jsem se dostala na tuto částku. K mateřské to byl fajn přivýdělek 🙂 A dále pokračuji a od té doby částka stále narůstá. Proto vím, jaké jsou začátky a vím, jak vás všechny naučit, abyste si vybudovaly stabilní podnikání také.

 

Nebudu ti slibovat, že se staneš úspěšnou přes noc, že budeš dosahovat takových a takových výdělků do měsíce, ani že je to snadné a nebude to potřebovat žádnou tvou práci. Chce to opravdu chtít a následovat funkční kroky. To důležité ti ráda předám, dále to bude na tobě.

Máš-li vnitřní motivaci a svůj hnací motor, pak dokážeš cokoliv. 

Je pro tebe program vhodný?

Máš své podnikatelské téma

Už víš, co chceš dělat, jen nevíš, jak na to.

Máš jasno - nechceš se po mateřské vracet do práce

Chceš si rozjet něco svého, dokud je čas. Nechceš zpět do práce, neumíš si to ani představit, jak bys to vše skloubila.

Láká tě svoboda, vyšší výdělky, potřebuješ hlavně pomoc, jak toho dosáhnout

Nechceš tápat, hledat, čekat - chceš to mít co nejdříve. Umět veškeré základy a prostě začít.

Nechceš na to být sama

Víš, že v komunitě je síla, že se ráda necháš vést někým, kdo tyto procesy zná a prošel je. Chceš jít najisto.

Možná by se ti líbilo....

 • Mít už za měsíc položeny kavlitní základy svého podnikání
  A začít vydělávat tím, co tě baví.
 • Mít vedle sebe někoho, kdo ti rozumí, kdo tu cestu zná a kdykoliv tě podpoří
  Nebýt na to sama. Mít podporu, oporu, pomoc. Mít se kde zeptat a poradit se.
 • Mít se kam podívat na návod, když nevím, jak dál
  Mít přístup k návodům a tipům vždy, když se zasekneš a nebudeš vědět, jak dál.
 • Vydělávat tím, co miluješ
  A ne tím, co dělat musíš, i když tě to nebaví
 • Vědět, že tvé výdělky jsou neomezené
  A záleží jen na tobě, jaké budou.
 • Cítit ten krásný klid
  Nemuset se vracet po mateřské do práce ani hledat nějakou novou.
 • Nastavit si a naučit se vše během měsíce
  A začít vydělávat první peníze.

 

Taky jsem to tak chtěla. Ale nejprve jsem musela roky a měsíce studovat, platit kurzy a programy (které byly sice nesmírně přínosné, ale stály mne dohromady více než 200 000 Kč), učit se ze svých chyb, padat a znovu vstávat.

Chvíli trvalo, než jsem našla tu svou cestu. Neexistuje žádný univerzální návod. Každá si potřebujeme stanovit tu svou cestu. Ale ráda vám předám jednoduché, ucelené tipy a návody, které pomohly mě a které jsem nasbírala od úspěšných mentorů během mé téměř šestileté podnikatelské cesty.

 

 

Nemohu ti slíbit, že zbohatenš přes noc.

Ale naučím tě vše, abys došla tam, kam si stanovíš. Budu ti podporou i průvodcem a předám ti maximumu toho, co umím. A co i mě pomohlo k úspěšnému podnikání.

Je i mou vizitkou, čeho dosáhneš - a proto udělám maximum, aby tvé výsledky byly co nejlepší.

Všechny postupy, technikálie, strategie, mindset - vše se naučíš tak, že bude téměř nemožné nedojít do vytouženého cíle. Vše na jedno místě, jasně, přehledně.

 

Jak budou vypadat jednotlivé moduly?

 

Nastavení mysli a kroků k dosažení úspěchu

Nejprve se naladíme na vaše podnikání, na vaše téma. Stanovíte si, jakého cíle chcete dosáhnout. Projdeme si během našeho společného měsíce několika NLP koučinky a nastavíme tak kroky k dosažení úspěchu.

Teorie a možnosti

Probereme, jaké jsou možnosti v začátcích online podnikání. Každá si vyberete to své, každá jsme jiná a vyhovuje nám něco jiného. Nastavíte si technicky to, co jste si vybraly, návody vám zůstanou a můžete z nich pak kdykoliv čerpat.

Protfolio produktů a služeb

Každá si stanovíte vlastní portfolio produktů a služeb - přesně pro vaše dané téma. Opět budeme velmi úzce spolupracovat na správném nastavení a vytvoření produktu či služby, navíc každá máte jiné téma, jiné know-how, jiný styl. Budeme se věnovat každému tématu zvlášť.

Strategie a postupy

Probereme, jaké dnes existují funkční strategie, jak rozjet své podnikání a začít vydělávat. Tipů bude několik, vyberete si ty, které s vámi nejvíce souzní.

Skupinové online konzultace

Dvakrát za měsíc skupinový mentoring - pořešíme cokoliv, co vám bude v průběhu programu nejasné.

Akce a první kroky

Půjdeme do akce, takže nezůstaneme jen u teorie, ale rovnou budete pomalu své naučené znalosti aplikovat do praxe. A tím získávat publikum a budoucí možné zákazníky.

To ale není vše! Mám pro vás několik bonusů:

BONUSY:

Time management pro maminky s malými dětmi

Speciálně pro ty z vás, které máte malé děti a rozjíždíte podnikání během mateřské či rodičovské. Provedu tě tipy, jak to udělat, aby ses z toho nezbláznila a děti zůstaly spokojené.

Finanční nastavení a peníze

Zde se podíváme na zoubek tvým finančním blokům, strachům a škodlivým nastavením, které by ti mohly bránit v úspěchu. Probereme funkční tipy, jak se nastavit na vyšší výdělky a získat mindset úspěšné podnikatelky.

Sdílení vašich produktů a služeb v mých skupinách

Pomohu vám ve startu i tím, že budu každé z vás sdílet její službu v mých skupinách. Ať se o vás dozví co nejvíce lidí 🙂

Začínáme v pondělí 1.května, tedy za....

Co ti může přinést celý měsíc se mnou a tímto programem:

Znalost technických postupů a důležitých strategií

Budeš si umět poradit s důležitými technickými výzvami tvého podnikání. Budeš vědět, jaké kroky máš následovat, aby tě dovedly k cíli.

Sociální sítě + web

Budeš mít svou FB page, skupinu, Insta účet a to vše propojené i s tvým webem (volitelně).

Mailing a automatizace

Budeš umět zacházet s automatickým mailingem, propojit ho s ostatním aplikacemi (Smartemailing, Mioweb, Divi, Fapi apod...)

Portfolio produktů

Vytvoříš si portfolio služeb či produktů, pustíš se do jejich tvorby, naučíš se postupy, jak na to.

Magnet pro zákazníky

Vytvoříš si magnet pro zákazníky, díky kterému o sobě dáš vědět světu a lidé ve tvé e-mailové databázi budou přibývat.

Úspěch a mindset

Naučíš se, jak pracovat se svou hlavou, nastavit ji na úspěch. Budeš umět některé důležité NLP koučovací techniky, které ti v případě ztráty motivace zase pomohou pokračovat a dosáhnout svých snů a cílů.

Texty a copywriting

Vytvoříš si své texty, popis webu i svého oboru podnikání. Pronikneš i do tvorby blogu.

První klienti a výdělky

Nic nebude stát v cestě tomu, aby ses oficiálně stala podnikatelkou. A tví první klienti a výdělky na sebe jistě nenechají dlouho čekat.

Tvé výdělky jsou jen na tobě

A věř mi, že je opravdu reálné během měsíce dosáhnout na částky vyšší než 30 000 Kč a postupně navyšovat. Já to dokázala, tak proč ne ty?

Nenahraditelnou podporu

Jak ode mně, tak od komunity žen, které jsou na tom stejně. Stojí na začátku a chtějí začít vydělávat tím, co mají rády, co je naplňuje.

Celého programu včetně bonusů si cením opravdu vysoce, je v něm obsaženo moje know-how, roky studia, pokusů, pádů a úspěchů, moje plná měsíční podpora a učení...

Je to ale novinka, proto je jeho cena zatím nižší, než bude v budoucnu.

Za celý měsíc s mou podporou a návody, které ti zůstanou, můžeš aktuálně zaplatit:

 

7 500 Kč

To je jako za tři NLP konzultace nebo čtyři podnikatelské konzultace u podnikatelské mentorky. To je cena za celý měsíc podpory, technických návodů, které ti zůstanou a informací, které do začátku ptořebuješ a máš je zde všechny pohromadě (a budeš z nich čerpat i nadále v budoucnu).

Tato cena platí ještě...

Pak se každý týden navyšuje.

A navíc máš možnost si program koupit na splátky. Výhodněji už to opravdu nejde.

Počet míst je aktuálně omezený na 7 - abych se každé z vás mohla naplno věnovat.

Tak dlouho neváhej a přidej se k nám 🙂

Určitě můžeš jít tou cestou sama, bez tohoto programu. Studovat, učit se, hledat tu svou cestu. Investovat (jako já) statisíce do svého vzdělání. 

A nebo můžeš jít cestou jistoty, naučit se vše důležité pro start podnikání během měsíce - a prostě začít co nejdříve vydělávat. 

 

 

Závěrečné shrnutí, co můžeš čekat v programu:

 

 

 • Členská sekce
  Přístup do členské sekce a uzavřená FB skupina.
 • Moje živá podpora
  Jak ve skupině, tak i v živých zoomech, kde se můžete na cokoliv zeptat a já vám ráda poradím. Budeme řešit také jednotlivě téma každé z vás a přímo vaši problematiku.
 • Technické postupy a návody
  Které vám zůstanou 🙂 Vše, co na samém začátku potřebujete umět, případně se k tomu kdykoliv v budoucnu vrátit.
 • Několikaleté know-how a sbírání zkušeností
  Moje podnikání funguje téměř šest let, během kterých jsem se spoustu věcí naučila sama (metodou pokus - omyl), ale také v placených kurzech a programech. Sama jsem vyhodnotila, co mi nejvíce zafungovalo a to vám teď vše ráda předám. Ať jdete rovnou vyšlapanou cestičkou a nemusíte se měsíce či roky plácat v nejistotě.
 • Podpora pomocí technik NLP koučinku
  Není to klasický koučink, NLP je něco mnohem hlubšího. Za tím si stojím a věřím, že vám bude velkým přínosem, když se některé jeho techniky samy naučíte. Využít je pak můžete i v soukromém životě a ne jen v podnikání.

Pavla Chlupová

Založila jsem a vedla 6 let svou svatební agenturu, pomohla založit a rozjet úspěšně kavárnu a cukrárnu, pomáhala při rozjezdech podnikání známým. Aktuálně se věnuji projektu Máma podnikatelka, který jsem založila v roce 2018 a který má za cíl podporovat maminky na mateřské, které se rozhodnou začít také podnikat. Částečně pak také pomáhám podnikatelkám jako virtuální asistentka a copywriterka.