NLP &  ART koučink

Co je to NLP koučink?

NLP neboli NEUROLINGVISTICKÉ PROGRAMOVÁNÍ je soubor technik, které velice efektivně pracují se změnou emocí, mindsetu a dosahujeme pomocí nich mnohem rychleji svých cílů. Techniky NLP dokážou změnit naše naučené chování, zažitá škodlivá přesvědčení, překonat překážky, určit si cíl a dosáhnout ho. Techniky NLP Vám pomohou žít život vašich snů - a to doslova!

Není snad nic, co byste si s NLP koučinkem nemohli vyřešit.

NLP koučink je z mého pohledu zázrak, který pracuje s vaším podvědomím. Vše, co nechcete, co vám neslouží, si při koučinku přepíšete přesně tak, jak to mít chcete. Životní úspěchy, radosti, cíle, hojnost, zdraví, lásku, vztahy, práci...To vše (a mnohem víc) lze tímto koučinkem řešit.

 

Na co se specializuji?

 • Začátek podnikání - chceš začít, váháš, hledáš téma, hledáš správné řešení a kroky, které tě dovedou k úspěchu
 • Zlepšení podnikání - podnikáš, ale nedaří se tak, jak bys chtěla, výdělky nejsou dle tvých představ, komunita neroste, prodeje váznou; nedaří se ti podnikání skloubit s dětmi, cítíš se zahlcená, je toho na tebe moc, někdy už to chceš vzdát...
 • Osobní rozvoj, bloky a strachy - zbavení se nechtěných a škodlivých návyků, přesvědčení, omezujících vzorců, nastavení podvědomí
 • Podnikání, rodina, péče o sebe, partnerství - jak to vše zvládnout a nezbláznit se (a nevyhořet - osobně jsem vyhoření zažila, a proto vím, jak s tím pracovat)
 • Sebevědomí, osobní hodnotu - přesvědčení "Nejsem dost dobrá", "Neumím to, nikdy nedokážu to, nemám na to" apod., čas na sebe, asertivita, uvědomování si sebe a své hodnoty a mnoho dalšího... 
Balíček 5 sezení
4500 Kč
Při sezení využívám intuitivně různé podpůrné techniky (NLP, EFT, koučink...). Pravidelné setkávání po 7 - 14 dnech, probíhá přes aplikaci Zoom. Balíček je vhodný pro všechny, kdo to se změnou svého života k lepšímu myslí opravdu vážně a jsou ochotni na sobě dlouhodobě pracovat. Úspěchy, spokojenost, mateřství, podnikání, osobní cíle, sny a přání...To vše lze řešit. Pro více informací si rezervujte úvodní hovor zdarma, kde se poznáme a pobavíme o možnostech naší spolupráce.

 

 

 

Co je to ART koučink?

 

Art koučink - v mém podání je to provázení vás k vaší samotné podstatě, k nalezení odpovědí na otázky, které řešíte. Na léčení duše. Na zkvalitnění života. Na plnění snů. Na prožívání života naplno a v radosti.

Art koučink - to je kombinace intuitivní malby, tance, meditace... A to vše doprovázeno vhodnými koučovacími technikami, kdy vás povedu do samého nitra vaší duše, vaší osobnosti. Nic vám nezůstane skryto, všechny odpovědi se vám v pravý čas ukážou.

A že neumíš malovat, zpívat, hrát na hudební nástroje, tančit...? O to tu vůbec nejde. Hlavně - v této metodě nejsi nikým souzena, posuzována, škatulkována. Jsi plně sama sebou, děláš jen to, co sama chceš a cítíš. Já jako průvodce tě pouze laskavě vedu. 

Skrze ART koučink najdeš odpovědi na své dotazy, řešení svých problémů. Kroky, kudy se vydat. Otevřou se ti nápady, možnosti, kreativita začne proudit. Není třeba se bát, že neumíš malovat, hrát, tančit... O tom to není. Je to opravdu o těch odpovědích, o uvědomění, o pocitu vyrovnanosti či klidu. O pochopení souvislostí.

Prostě koučink, jak ho už možná znáš, ale navíc s použitím uměleckých technik. Nastavení dalších kroků a postupné směřování ke tvým cílům a snům.

Těším se na vás při této jedinečné formě koučinku!

 

ART koučink
3 500 Kč
za 120 minut + 2 týdny podpory na messengeru
ART koučink probíhá osobně v Brně nebo online přes zoom (zde je ale potřeba objednat déle dopředu, abych vám stihla poštou zaslat pomůcky). V ceně jsou i pomůcky k používaným technikám. Vše, co vytvoříš, si samozřejmě odnášíš domů jako připomenutí své vize, svých cílů a snů. Stejně tak ti zůstanou podpůrné techniky, které se naučíš a můžeš dále v každodenním životě využívat. Následující dva týdny spolu ještě řešíme a ladíme věci, které se ti objevují po art koučinku 🙂
Transformační online program ART - cesta k sobě
již brzy
připravuje se...
Transformační program přímo pro tebe, pokud se občas cítíš ztracená, nenaplněná, nešťastná. Hledáš se, hledáš své podnikatelské téma, hledáš rovnováhu v životě. Nejsi spokojená v partnerství, v rodině, v práci, podnikání, sama se sebou.
ART koučink pod vedením Pavly, pro mě byl krásným prožitkem setkání sama se sebou. Kombinace NLP techniky, malby obrazu se záměrem, laskavé vedení, podpora a přijetí Pavly, mi umožnil hluboké setkání sama se sebou a stav FLOW, který je tak nádherný a v mém životě důležitý, zapomněla jsem na čas, na prostor a byl a jsem naplno tady a teď sama se sebou a s mým obrazem. Moc jsem si užila chvíli nebýt v hlavě a být v propojení s mým srdcem a kreativním duchem:-), přiblížila jsem se k tomu, co opravdu chci a kdo opravdu jsem. Pavlí, moc děkuju, za tvoji práci a vytvoření příležitosti vrátit se znovu k tomu, co miluju - malování a barvy:-)
Lenka PřevorováIkigai koučka - www.lenkaprevorova.cz

Už odmalička jsem byla umělecky nadaná, ráda jsem malovala, kreslila, ráda jsem tančila, chodila do baletu, přitahovala mě hudba a chtěla jsem se naučit hrát na piano, psala jsem povídky a romány... 

Když jsem se v patnácti letech dostala na vysněnou uměleckou školu, byla jsem šťastná. Nemohla jsem se dočkat a těšila se na svůj "umělecký" život. Bohužel, školu jsem nedokončila, vlastní "vinou"  - jak jsem se dozvěděla o mnoho let později v terapii, bylo to proto, že moje duše toužila po svobodě, malovat, co chce, a ne to, co musí. Co má zadáno. Celý život mi vadily škatulky, předpisy, zákazy a příkazy. A na této škole mi to kvůli tomu nevyhovovalo. Já chtěla malovat, vyjadřovat sebe, a kreslení zmačkané hadry na židli jako zátiší mi žádnou radost nepřinášelo (i když samozřejmě chápu, že to bylo podle osnov školy nutností, aby se studenti naučili, co umět mají). Ale v té době ve mě tamní učitelka vyvolala pocit, že právě kvůli tomu nejsem dost dobrá. Že malovat nemám.

Po opuštění této umělecké střední školy jsem na malování zanevřela. Stejně jako na další oblasti svého uměleckého nadání. Přestala jsem psát, přestala jsem tančit, hra na hudební nástroje už mě nelákala. A malování? K tomu jsem měla přímo odpor.

Vše jsem v sobě uzamkla a od té doby se jen hledala. Vždy mi šlo se rychle naučit nové věci. Například jsem začala tvořit weby, pomáhala lidem s texty a články, se správou sítí či péčí o komunitu. Skákala jsem od jedné věci ke druhé a nikde jsem se necítila naplněná. Chtěla jsem dělat všechno, ale asi jen proto, abych utišila ten hlas v sobě, který mi říkal, že můj směr přece znám. Jen si to přiznat. 

Až přišla doba, kdy jsem se už potřebovala nějak umělecky projevit - bylo to po narození mého prvního syna. Začala jsem podnikat v oblasti svateb, najednou jsem se mohla realizovat při jejich výzdobách. Moje duše alespoň z části jásala. Ale stále jsem si nedovolovala víc.

Trvalo to dlouhých 18 let. Prošla jsem mnoha terapiemi, léčila sebe i své nitřní bloky a traumata. Ušla obrovský kus cesty. A ta umělecká část ve mě stále chtěla ven, jen já jí to zatím nedovolovala.

Až do letošního roku. Nejprve se to začalo ozývat celkem nenápadně, ale po podstoupení úžasné čistící terapie se to projevilo naplno. Opět tu byla ta dávno zapomenutá touha malovat! Tančit. Psát!

Bylo tu vše, co jsem kdysi tak milovala a co jsem v sobě uzamkla, hluboko, a nepouštěla to na povrch. Svázaná představami okolí, odsuzováním, předsudky, že umění přece není nic, co by stálo za to dělat. Nebo se tím dokonce živit. Je to jen ztráta času. Potřeba je dělat něco smysluplného, rozumného. Tenkrát jsem tomu uvěřila. A trvalo 18 let, než jsem si dovolila se projevit.

A po tomto projevení se v mém životě začínají dít zázraky. Hojnost, spokojenost, radost, pocit naplnění... Vše se to postupně objevuje a naplňuje...Přála bych to zažít všem.

Zmizel i ten pocit, že "nevím, co mám dělat", nebo "Nejsem v ničem dobrá, nic mi nejde, nic neumím, čím se vlastně mám živit?"

A proto to, co mi pomohlo, teď chci předávat vám. Vytvořila jsem si z toho svou vlastní terapeuticko - koučinkovou techniku.

Netuším, jestli se někdo podobné oblasti věnuje, rozhodla jsem se, že to ani nebudu zkoumat. Tento nápad ke mě přišel při jedné z meditací, pak se ještě nějakou dobu utvářel, než jsem se rozhodla ho pustit do světa v této verzi, v jaké nyní je. A je dost možné (dokonce velmi pravděpodobné), že se bude dále utvářet, měnit, vyvíjet. Stejně tak, jako já.

Zvu vás k prožitku Art koučinku - stojí to za to 🙂 

 

Co ART koučink může řešit?

 

 • Pocit, že nevíš, kudy dál.
  Co máš v životě dělat, jak se rozhodnout, jakým směrem se dát - ať už v rovině pracovní či osobní.
 • Pocit nenaplněnosti, skleslosti, smutku
  Nemáš radost ze života, cítíš, že ti "něco" chybí. Nevíš, co to je, nevíš, co s tím.
 • Chceš dosáhnout určitého cíle
  A potřebuješ se v tom ukotvit a získat podporu na své cestě...
 • Potřebuješ odpovědi na své otázky
  Jakékoliv. Vše, co řešíš, se ti při tomto koučinku vyjeví a nebo se objeví do několik dní od absolvování.
 • Nedokážeš se radovat, zažívat pocity štěstí, užívat si běžný den
  Probudíme tvou duši, otevřeme to, co je zamčené a co chce na povrch. Skrze umělecké vyjádření tebe samotné.
 • Potřebuješ se vyrovnat se ztrátou či změnou
  Ať už je to po rozchodu, ztrátě či změně zaměstnání, odchodu blízkého člověk či jakékoliv jiné životní změně.
 • Potřebuješ probudit kreativitu
  Obzvláště v podnikání je kreativity zapotřebí více než dost. Znám to, nápady ze mě jen létají :-). Zažij to taky!
 • A mnoho dalšího...
  Pokud tě to volá, je to tu pro tebe 🙂

 

Dočetla jsi až sem? Možná tě ještě napadají nějaké otázky...

 

 

Časté dotazy:

 

Je ART koučink jen pro umělce?

Ne! Naopak! Je to pro všechny, koho si to zavolá.

Neumím malovat, zpívat, tančit, je pro mě koučink vhodný?

Každý v sobě jen máme jiný talent či dar, ale o to tu ve skutečnosti vůbec nejde. ART koučink je pro všechny bez rozdílu. Jde tu hlavně o záměr, o odpovědi na tvé dotazy. Nikdo nebude posuzovat vytvořené umělecké dílo.

Stydím se, mám to i přesto zkoušet?

Chtěla bych ti jen říct, že já tu nejsem od toho, abych někoho soudila nebo škatulkovala. Naopak. Přistupuji ke každému jako k individualitě, nikdo není ve své podstatě špatný, nikdo není nešikovný. U mě tě čeká jemné provázení a naprosté přijetí všeho, co řekneš, uděláš, vytvoříš.

Přidej se do nově založené skupiny zde:

Chci 20 minutový seznamovací hovor ZDARMA:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.