Máma podnikatelka

Podpora pro všechny maminky, které se zajímají o podnikání během mateřské či rodičovské.

Balíček podpory tvého podnikání

 

✅5x zoom setkání - koučink a mentoring,
✅ plná podpora tvého podnikání,
✅ řešení přímo na míru tvému projektu. Kompletní rozbor podnikání a nastavení funkčních kroků.
✅ pomohu ti, jsi-li na úplném začátku a chceš začít. Pomůžu ti ale také, když už podnikáš, a potřebuješ například pomoc s kampaní, webem, texty nebo s prodejkou.
✅ rozjet vše od začátku, navýšit prodej, vylepšit služby.
✅ zapracovat na svém mindsetu, odstranit bloky v podnikání a hojnosti...
✅ podpora na mailu i na messengeru, moje plná podpora jen pro tebe.
A to vše přizpůsobíme tobě, tvým možnostem fungování, rodině a dětem. Protože tohle je moje zaměření - spokojená žena, máma, spokojené děti, vyrovnaný život a balanc jak doma, tak i v podnikání.
 
Mým cílem je, abys po této 5týdenní spolupráci měla skvěle nastavené podnikání, služby, produkty. Věděla, co a jak, jakým způsobem pokračovat dál beze mě (měla svůj podnikatelský plán). Budeš znát základní postupy online podnikání, zapracuješ na svých blocích a omezujících přesvědčeních, naučíš se jednoduché techniky NLP, které ti pomohou jak v podnikání, tak osobním životě kdykoliv v budoucnu, ale naučíš se také technické základy podnikání.

Cena za 5 týdnů intenzivní face to face spolupráce je aktuálně za zaváděcích

5 500 Kč.

Volná místa na druhý běh od 30.října 2023

Skupinový online program pro začínající mámy podnikatelky

Vybuduj své podnikání od nuly, nauč se důležité energetické principy podnikání, nastav se na úspěch, mysl propoj s podnikatelskými strategiemi a technickými postupy a odstartuj své vysněné podnikání. A to vše v souladu s tebou, tvou rodinou a tvými aktuálními možnostmi.

Kdy jindy, když ne teď? 

Přidej se k prvnímu běhu transformačního podnikatelského kurzu pro všechny začínající mámy podnikatelky - začínáme 2.října 2023!

Online setkání "Máma podnikatelka"

Přidej se k nám již na třetí online setkání v rámci projektu "Máma podnikatelka" - propoj se se stejně naladěnými ženami, poznej nové tváře, najdi třeba i svou ideální klientku. Načerpej spoustu podpory, pochopení a nových pohledů na tvou situaci. Každá dostanete prostor promluvit o sobě a svém projektu a požádat tak o více pohledů na věc, kterou právě řešíš 
V úvodu začneme krátkou přednáškou na téma, které jste si žádaly ... 5.června v 10:30! 

Konzultace pro maminky

Pro vás všechny, které řešíte ať už začátek podnikání či jakýkoliv problém během něj. Rodinné potíže, cokoliv v osobním životě a podobně.

 

Mám malé děti, ale chci se realizovat

Chci zase dělat něco, co je jen mé, realizovat se, cítit se naplněná a potřebná, užitečná. Vím, že jako máma jsem dost. Že to stačí. Ale láká mě tolik věcí. Nebo aspoň jedna, která je jen má. A netýká se péče o děti. Chvíli si odpočinout, dělat něco jiného, něco tvořit...

Miluju je, ale co já?

Proč se nikdo neptá, co chci já? Proč každý automaticky předpokládá, že péče o děti je vrcholem ženského života? Že nemáme právo už chtít víc.

Chci mít své peníze, nechci být závislá na muži a okolí (nebo chci ulevit rodinnému rozpočtu)

A taky mě nebaví, jak si najednou nemůžu nic pořídit. Jsem závislá na okolí, nejsem soběstačná a trochu mě to ubíjí. Nechci, aby byl manžel na vše sám, chceme si dopřát více (zážitků, cestování, potřebujeme nové vybavení...)

Mám výčitky a přijdu si jako sobec

Však prý bych se měla věnovat jen dětem, nic jiného. Děti vyrostou a pak budu mít spoustu času dělat to, co mě baví. Ano, vyrostou, ale já přijdu o nejproduktivnější léta tím, že budu čekat. Když mám nápady, chuť tvořit a vybudovat si něco svého teď, jak vím, že to tam bude i za deset let? Proč nezačít hned?

Spokojená máma = spokojené dítě!

A pod to se podepíšu. Já budu spokojená, že dělám něco, co mě baví, co mi vydělává peníze a že si mohu pro sebe i rodinu dopřát víc. Děti budou spokojené, že je máma dobře naladěná a šťastná. Protože ony to opravdu cítí.

 

Je ti něco z toho povědomé? 

 

S podobnými větami se setkávám velice často. Zpočátku jsou maminky na mateřské šťastné, každý den je úžasný, naplňuje je péče o miminko, sledují jeho pokroky a radují se z každé maličkosti. Postupem času jim začnou chybět některé věci, které pro ně dříve byly samozřejmostí.  A nebo mnohdy zatouží zkusit  i něco nového, například se během mateřské něco naučí, lákají je jiné věci a chtějí si vybudovat něco svého (a hlavně ta představa návratu do práce, tak ta je straší nejvíc)....

 

 

Jsi na mateřské či rodičovské, svoje děti miluješ. Neumíš si představit, že ti skončí rodičovská a ty se vrátíš do práce. Uvědomila sis, že už nechceš sloužit někomu dalšímu, vyměňovat čas za peníze, trávit prací celé dny a svoje děti vidět večer mezi čištěním zubů a čtením pohádky. Nebo vlastně ani nevíš, jak bys to skloubila časově, jak stíhat práci, děti, domácnost... Nebo jsi třeba během pobytu doma s dětmi  našla něco, co tě neskutečně baví a naplňuje a čemu by ses chtěla věnovat i nadále. Možná se chceš realizovat, dělat něco, co je jen tvé. Co tě naplňuje a baví. Přemýšela jsi o tom, že by tě lákalo začít podnikat? 

Stát se PODNIKATELKOU. Živit se tím, co tě baví, naplňuje a zároveň to můžeš lépe skloubit s péčí o děti. Nemuset si brát propustku k lékaři, paragraf, dovolenou. Ale dovolit si vše sama, kdykoliv chceš nebo potřebuješ.

Věděly jste, že většina žen, co začne podnikat, tak učiní během mateřské či rodičovské dovolené? A víte proč? Děti v nás totiž vzbouzí touhu začít žít podle sebe. Ne podle ostatních, pracovat někde, kde mě to netěší, ale pracovat pro sebe. A tvořit něco, co mě láká, baví, žít to, o čem jsem snila

A ano, i ty můžeš. Každá z nás může. Takže ano, jsi tu správně a i ty můžeš být podnikatelkou. Úspěšnou, bohatou, naplněnou a spokojenou.

Nebudu ti tvrdit, že to půjde samo. Že se zítra vzbudíš a budeš vydělávat statisíce 🙂 

Chce to odvážit se vykročit a jít do toho. Nebát se být vidět. Nebát se toho, co na to řeknou ostatní - rodina, přátelé, známí...A hlavně se přestat brzdit větami typu: "Děti jsou ještě malé, začnu, až mě nebudou tolik potřebovat." "Ženy to mají v podnikání těžší." "Určitě neuspěju, nemám šanci." Apod...Mohla bych pokračovat dál.

Chtěla bych ti jen říct, že s podobnými přesvědčeními se potýkala asi každá začínající podnikatelka (včetně mě) a upřímně, je to normální. V tomto jsme vyrostly, slýcháme to od rodiny či známých a opravdu - někteří lidé tomu stále věří. Navíc i společnost je nastavená takto - zaměstnání je jistota, podnikání je moc riskantní. Samozřejmě, pro někoho je to nejlepší řešení - zůstat v zaměstnání, nemuset nic řešit, poslouchat pokyny, brát stále stejné peníze, dovolenou mít omezenou na 20 dní v roce a být spokojen s tím, co mám. A je to naprosto v pořádku. Pokud ale toužíš po něčem jiném, pokud tě to táhne jinam...Pak jsi tu správně 🙂 

Projekt Máma podnikatelka jsem založila v roce 2018 - a mým záměrem bylo hlavně podpořit ženy při rozjezdu podnikání právě během mateřské a rodičovské dovolené. Tak, jako se to povedlo mně. Podle mě to je totiž nejlepší doba pro rozjezd podnikání - a spousty nových maminek podnikatelek, které každoročně přibývají, jsou toho důkazem.

V současné době otevírám kurz pro všechny začínající maminky podnikatelky, a věř mi, bude to fakt jízda. Moc se těším a už teď vím, že to spoustě žen pomůže se realizovat a rozjet své vysněné podnikání. 

Dále nabízím konzultace a s použitím (nejen) NLP technik (a ty dokáží fakt zázraky) a samozřejmě také balíčky, kde půjdeme více do hloubky -  více info najdeš níže 🙂

 

Budu moc ráda, když se přidáš i do naší FB komunity 🙂

FB skupina "Máma podnikatelka - podnikáme s dětmi"

S Pavlínkou je radost spolupracovat, jsem moc ráda, že se mi při poptávce Virtuální asistentky ozvala mezi jinými i ona. Hledala jsem někoho, kdo mi vytvoří webovky od základu v systému Wodpress se šablonami Divi. Když jsem se podívala na její krásné, čisté stránky a opravdu široké portfolio služeb a navíc její moc sympatickou fotku, bylo rozhodnuto. A víte co? Moje volba byla správná. Prvotní videohovor mě jen utvrdil, že to bude fungovat. Vždy se na všem krásně domluvíme, Pavlínka ode mě dostane hrubou kostru mých představ, které pak krásně vysochá k dokonalosti. Moc děkuji za skvěle odvedenou práci, moje nové webovky jsou krásné a já se těším na další spolupráci, protože nápadů, na které sama nestačím je spousta a já je s radostí deleguju dál, je to velmi ulevné, protože se můžu naplno věnovat své práci. Pavli, děkuji 😉
Eva Tycováwww.oblicejbezvrasek.cz
Ráda bych poděkovala Pavle za její profesionální a milý přístup. Spolupráce s ní byla bezproblémová, navíc velmi rychlá a komunikace moc příjemná. Je to opravdu profesionálka!
Petra Hanywww.hanydekorace.cz

Napište mi, cokoliv vás zajímá, ráda odpovím:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.